Путін назвав ЗРК Patriot застарілими і пообіцяв “протиотруту” – Новини України

Путін назвав ЗРК Patriot застарілими і пообіцяв "протиотруту" - Новини України

Фото: REUTERS

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін назвав американські комплекси протиракетної оборони ЗРК Patriot застарілими у порівнянні з російськими С-300. Так Путін під час пресконференції прокоментував рішення США вперше від початку війни поставити Patriot до України. 

– Кажуть, Patriot можуть туди [в Україну] поставити. Ну гаразд, нехай поставляють. Значить, ми поклацаємо і Patriot. Це досить стара система, яка працює не так само [добре], як наша С-300. У нас у будь-якому випадку знайдеться протиотрута проти них, – сказав Путін.

Про передачу ЗРК Patriot Білий дім оголосив 22 грудня за декілька годин до зустрічі Володимира Зеленського з Джо Байденом. Наразі невідомо, яка з версій Patriot ввійде у пакет військової допомоги. Версії PAC2 та PAC3 відрізняються дальністю, на якій можуть знищувати балістичні ракети. Зеленський після зустрічі з Байденом заявив, що передача Україні Patriot позбавить Росію головної переваги у війні – бити по інфраструктурі. Українським військовим знадобиться кілька місяців на опанування ЗРК Patriot.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни