Прикарпатець сплатить 17 тисяч штрафу за керування авто “під наркотиками” – Новини Галича

Суд призначив штраф калушанину та позбавив його прав за кермування автомобілем під дією наркотиків.

27 квітня Калуський суд притягнув до адміністративної відповідальності 21-річного парубка за їзду в стані наркотичного сп’яніння, пише “Галицький кореспондент“.

У судовому засіданні юнак вину визнав частково та пояснював, що вживав наркотичний засіб, але на час проведення огляду не перебував у стані наркотичного сп’яніння.

“Під час розгляду справи суд з’ясував, що після зупинення авто працівниками поліції, водій мав ознаки наркотичного сп’яніння, його поведінка, не відповідала обстановці, виражене тремтіння пальців рук, та звужені зіниці ока, які не реагували на світло. Після зупинки водія направили на медичний огляд до лікувальної установи з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Лікувальний заклад надав висновок, що водій перебуває у стані наркотичного сп’яніння”, – йдеться в матеріалі суду.

Суд, враховуючи надані докази, а також переглянувши, відеозапис з місця події, вирішив призначити штраф в розмірі 17 000 гривень та позбавити водія права керування транспортними засобами на 1 рік.

  • До теми: У Франківську затримали нетверезого водія без прав, який мав при собі наркотики

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни