Призначені арбітри на матч ФК “Прикарпаття” та ФСК “Маріуполь”.

Призначені арбітри на матч ФК “Прикарпаття” та ФСК “Маріуполь”.

У рамках дев’ятого туру Першої ліги України один з одним зустрінуться футбольні клуби “Прикарпаття” та “Маріуполь”. На цей матч призначено бригаду арбітрів. Хто судитиме поєдинок і як суддівська команда позначиться на результаті?

Читайте також: Вболівальники обрали Івана Сондея гравцем місяця

ФК “Прикарпаття” з Івано-Франківська перебуває у Першій лізі. У рамках дев’ятого туру, у групі А, він зустрінеться із ФСК “Маріуполь” 23 жовтня на стадіоні “Рух”. Обидві команди перебувають у другій половині таблиці, що означає вихід у боротьбу збереження прописки у дивізіоні. Суперників це явно не влаштовує, тому їм важливо набирати очки. На цю зустріч призначено суддівську бригаду. З нею слід ознайомитись докладніше.

Хто судитиме матч?

Арбітром призначено Андрія Кошуру з міста Чернівці. 35-річному судді допомагатимуть наступні напарники:

  • Юрій Ковальчук (Львів);
  • Юрій Вашкевич (Чернігів);
  • Мирослав Липко (Івано-Франківськ).

Від УАФ арбітражним спостерігачем призначено Валерія Лисакевіча з Харкова.

Про суддю

Почав судити Андрій Кошура в українській Першій лізі у вересні 2020 року. Його суддівський дебют припав на матч за участю саме ФК “Прикарпаття”. Тоді команда з Івано-Франківська грала на виїзді з “Оболонню” та поступилася з розгромним

рахунком. Раніше арбітр обслуговував дублерів та Другої ліги. У цей період Андрій Кошура встиг відпрацювати на трьох матчах ФК “Прикарпаття”. Один поєдинок припав на зустріч із футбольним клубом “Поділля”, а інші були зіграні зі “Скалою”. Два матчі клуб із Івано-Франківська програв, здобувши одну перемогу. Надалі під суддівством Кошури команда поступилася “Мінаю” в рамках Кубка України.

Востаннє арбітр обслуговував зустріч ФК “Прикарпаття” проти ФК “Миколаїв”. Тоді “зелено-жовті” змогли здобути перемогу на виїзді. Цей поєдинок стане сьомим для нинішніх господарів, який обслуговує Андрій Кошура та першим із ФСК “Маріуполь” під його суддівством.

За Андрія Кошура “Прикарпаття” виступає не найкращим чином, найчастіше програючи. З урахуванням перемоги в останньому такому матчі шанси поступитися цього разу підвищуються. Таким чином, логічно поставити на перемогу ФСК “Маріуполь”.

Не всі букмекерські контори пропонують ставки на другий за силою український дивізіон. Дізнатися, які з БК дають лінію на такі матчі, можна на https://stavochka.com/. Там представлені огляди на всі беттингові компанії, доступні на ринку.

Теги: МФК "Прикарпаття"

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни