Прикарпаття втратило на війні Андрія Барилюка та Івана Кепещука

На московсько-українській війні і далі гинуть кращі сини України. На передовій загинули бійці з Івано-Франківської та Надвірнянської громад. 04 Лютого, 2023, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 323 Співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять Героям України! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Старший солдат Андрій Барилюк з Івано-Франківська віддав своє життя за волю України.

У суботу, 4 лютого, о 12:00 розпочнеться прощання у церкві святих Володимира і Ольги на вулиці Вовчинецька, 223.

Поховають Андрія Барилюка на Алеї Героїв міського кладовища в селі Чукалівка, повідомив міський голова Руслан Марцінків.

В боях за Україну, Свободу і територіальну цілісність нашої держави 1 лютого 2023 року хоробро загинув солдат, гранатометник Іван Кепещук із Надвірнянської громади, якому в березні мало виповнитися 46 років.

Боєць загинув внаслідок артилерійського обстрілу, отримавши поранення, не сумісні з життям, у районі населеного пункту Білогорівка Донецької області.

“Подвиг кожного нашого Захисника не можна оцінити, так само як і не можна висловити біль втрати батьків, родин, котрі не дочекалися своїх синів, чоловіків, братів… Мужність творить переможців, а єдність — непереможних. Не пробачимо ворогам смерті жодного нашого земляка, жодного українця!” — зазначив голова Надвірнянської громади Зіновій Андрійович.

Співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять Героям України!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни