“Прикарпаття” вибороло другу поспіль перемогу у чемпіонаті (ВІДЕО)

Франківська команда здобула другу поспіль перемогу – цього разу домашню, над “Полтавою”. У команди 33 очка в активі та восьме місце у “Чемпіонській групі”.

Про це інформує “Галка” з посиланням на допис МФК “Прикарпаття”.

На 10-й хвилині Андрій Хома перервав свою безгольову серію, у падінні головою пробивши у дальній кут – 1:0. Це вже 13-й гол кращого бомбардира Першої ліги. Після пропущеного м’яча гості активізувалися і на 32-й хвилині таки зуміли зрівняти рахунок – після двох заблокованих ударів Одарюк пробив повз голкіпера – 1:1.

У другому таймі спрацювали заміни франківців: Олег Кос забив у порожній кут воріт після передачі від Цюцюри – 2:1. А на 66-й хвилині відзначився вже сам капітан “Прикарпаття” – Шинкаренко подав, а Василь Цюцюра головою пробив у ближній кут – 3:1.