Прикарпатці продовжують скаржитися на несправедливі графіки знеструмлення

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук підбила підсумки тижня на Прикарпатті. 26 Грудня, 2022, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 542 Ілюстроване фото. Важливо, щоб усі були внесені у графіки на вимкнення в рівних умовах, вважає очільниця ОДА

Зокрема, відбулася чергова нарада з головами районних військових адміністрацій і територіальних громад краю, керівниками структурних підрозділів обласної військової адміністрації  та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за участі технічного директора АТ “Прикарпаттяобленерго” Олега Сеника, інформують “Вікна” 

«Від прикарпатців щоденно надходять звернення щодо несправедливого формування графіків електропостачання. Тому дуже важливо, щоб усі були внесені у графіки на вимкнення в рівних умовах: побутові споживачі, бізнес чи державні установи.

Чимало нарікань було й від батьків щодо недотримання температурного режиму у навчальних закладах. Так, у 15 дитячих садочках призупинено освітній процес. Проте 256 закладів загальної середньої освіти та 63 дошкільних заклади забезпечені генераторами. Працюємо надалі з міжнародними партнерами, щоб забезпечити таким обладнанням якнайбільше шкіл та садочків. Адже діти мають навчатися в комфортних умовах» повідомила посадовиця.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни