Президент посмертно нагородив чотирьох бійців із Прикарпаття

Президент України Володимир Зеленський посмертно відзначив державними нагородами чотирьох військовослужбовців з Прикарпаття. 28 Січня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 82 Орденами посмертно відзначені Віктор Вахнюк, Василь Гаїв, Сергій Ломакін та Максим Сальніков Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Бійців удостоїли орденами “За мужність” III ступеня (посмертно) відповідно до Указу Президента України №29/2023 “Про відзначення державними нагородами України”, — повідомила голова Івано-Франківської обласної державної аддміністрації Світлана Онищук.

Воїни відзначені за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.

Орденами посмертно відзначені старший солдат Віктор Вахнюк, головний сержант Василь Гаїв, молодший сержант Сергій Ломакін та сержант Максим Сальніков.

Дякуємо нашим воїнам за мужність, героїзм, виявлені у боротьбі проти російських окупантів. Українці знатимуть і пам’ятатимуть їхні подвиги у війні з ворогом.

Раніше Президент нагородив калушанина Назарія Цимбаліста посмертно орденом за мужність.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни