Помер 36-річний командир “Азову” Олег Мудрак, який пів року провів в полоні

Зупинилося серце майора і командира 1-го батальйону полку «Азов» Олега Мудрака із позивним «Сухар». Разом з іншими захисниками «Азовсталі» він провів пів року у полоні росіян та пережив теракт у Оленівці. 23 Лютого, 2023, 08:30 Україна Переглядів: 623 В бойового командира, який пережив полон і тортури, зупинилося серце. вічна пам’ять Герою! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Сумну звістку повідомив племінник Олега Мудрака:

“Олег Васильович — майор, герой, стальний чоловік, мій дядько, мій брат, моя опора, моя гордість, мій маяк і приклад характеру!

Він горів цим життя, насолоджувався і запалював серця всіх людей навколо. Він зробив все можливе, щоб я став таким, який я є. Тому він ніколи не зникне з моєї голови та серця. Я хочу бути чоловіком гідним Олега, щоб він дивився на мене з Вальгалли і відчував тільки гордість за мене.

Він завжди казав, що не хотів, щоб його смерть була «святом сліз». Хотів, щоб разом зібралися його люди і посміхаючись згадували найкращі моменти пов‘язані з ним.

Єдині слова, які мені спадають на думку, такі.

Живи так, щоб страх смерті ніколи не бентежив твоє серце. Нікому не заважай вірити у те, у що вони вірять. Поважай інших, їхні погляди та вимагай такої самої поваги до себе. Люби життя, роби життя кращим, прикрашай все навколо себе, прагни жити довго, на благо свого народу. А коли прийде твоя година, помри і не будь як ті, чиї серця сповнені страху смерті. Так, що коли настає їхня година, вони плачуть і молять, щоб їм дали ще часу, щоб прожити життя по-іншому. Співай свою смерть і загинувши героєм, повернися додому!

Ці слова про нього. Він ніколи не боявся стару з косою, тому що вона боялася його і я впевнений, що у свою дорогу він вирушив не боячись, у супроводі неймовірно красивих Валькірій і того ж дня потрапив в ту залу, де побачив своїх друзів, які чекали його з усіма почестями!

До зустрічі, рідний! Сухар — на щиті!“.

Олег Мудрак брав участь у війні з перших днів 2014 року. Коли Росія здійснила повномасштабне вторгнення у 2022 році, він разом із побратимами захищав Маріуполь, а після «Азовсталь».

Разом з іншими «азовцями» у травні 2022 року 36-річний «Сухар» потрапив до російського полону, де неабияк схуд. Його фото з полону, зроблені у серпні 2022 року, вразилили мережу. Захисник помітно схуд та виснажився у російських катівнях.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни