Підрозділи “Гвардії настання” майже сформовані, йде набір до резерву – Новини України

Підрозділи "Гвардії настання" майже сформовані, йде набір до резерву - Новини України

Фото: Вікіпедія

Вже 28 тисяч добровольців подали заявки до ” Гвардії наступу ” і на сьогодні практично всі підрозділи вже сформовані. Про це повідомив голова МВС Ігор Клименко в ефірі телемарафону.

– 28 тисяч заяв від добровольців ми вже ухвалили. Насамперед заявки проходили через Центри надання адміністративних послуг та через сайт. Звісно, не всі потрапляють до цих підрозділів, бо там є досить жорсткий відбір. Навчання практично всіх підрозділів ми вже розпочали на полігонах нашої країни, і там не всі витримують. Навчання продовжуватиметься стільки, скільки буде необхідно, щоб отримати боєздатні підрозділи Нацгвардії, ДПСУ та Нацполіції, які всі зараз називають “Гвардією наступу”, – розповів він.

Підрозділи здебільшого вже сформовані, зазначив він. При цьому зараз підрозділи вже набираємо додатково добровольців, щоб мати резерв на майбутнє.

Раніше спікер Нацгвардії полковник Руслан Музичук пояснював, що планова мобілізація та створення добровольчих бригад “Гвардії наступу” покликані насамперед сформувати резерви, штурмові підрозділи та забезпечити можливість ротації військових для виконання завдань із оборони держави. Усім військовим, які стануть штурмовиками у “Гвардії наступу”, обіцяють перелік соціальних гарантій, серед яких – можливість отримати житло та лікування, а також навчання у вишах.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни