Оперативна інформація від міського голови Руслана Марцінківа станом на 12:00 (22 березня 2022 року) – Новини Івано-Франківська

27 день повномасштабної московсько-української війни. Кожного ранку, о 9:00 в Україні триває національна хвилина мовчання за всіх українців, чиє життя забрала війна з росією. За військових, рятувальників, цивільних, дітей, медиків та волонтерів.

    Я вчора вже озвучував в себе в соцмережах, але повторюсь. Мене не перестають дивувати люди, байдужі до тривоги Мав вчора необхідність із військовою потребою проїхатись містом і спостерігав, як люди просто сидять на зупинках, а сім’ї з дітьми гуляють… Наголошую! Зараз треба бути максимально уважними! Справді, декілька днів поспіль в Івано-Франківськ не прилітали ракети. Але це не означає, що ворог забув про Івано-Франківськ! Вчора по Рівному вдарили ракети. У Львів прилетіли після того, як сирени звучали декілька годин поспіль. Щодня повітряні удари прилітають на територію України. І щодня є небезпека для нашого регіону. Жодна тривога не є навчальною! Не нехтуйте своєю безпекою та безпекою своїх дітей. Небезпека є!

    Станом на 21 березня в нашій громаді зареєструвались вже 17 708 внутрішньо переміщених осіб. Нагадую, всім хто приїхав потрібно пройти реєстрацію. Зробити це можна у ЦНАПах громади та соціальних їдальнях.

    Нагадую, що відучора в нашій громаді відновив роботу Центр надання адміністративних послуг та його територіальні підрозділи. Тепер можна отримати ряд адміністративних послуг: оформити ID-картку, закордонний паспорт, соціальні послуги, різноманітні довідки тощо. Але ЦНАПи й далі лишаються осередками збору гуманітарної допомоги, а також там триває реєстрація ВПО.

    А тим часом уся наша громада у вогні! Не від ворожих обстрілів… а від наших паліїв! Паління трави в нинішній час – це допомога ворогу! Наша міська аварійно-рятувальна служба вже гасила пожежі в с. Підпечери, с. Братківці, с. Радча, с.Колодіївка, с. Вовчинець та в с. Підлужжя. В деяких селах вже декілька разів! «Шановні» палії, ви не лише шкодите довкіллю та отруюєте людей, а й відволікаєте цим спецслужби! Нагадую, є інші способи боротьби з сухостоєм. Будемо прирівнювати паліїв до диверсантів. І каратимемо відповідно!

    Також повідомляю, що у всіх регіонах України водіям заборонили використовувати відеореєстратори! Заборона стосується фото та відеозйомки: доріг загального користування; об’єктів загального призначення; об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень; розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

    У місті працює критична інфраструктура. Є світло, газ, вивозиться сміття, прибираються вулиці та їздить громадський транспорт. Нам усім потрібно, щоб місто надалі могло функціонувати у нормальному режимі. Тому звертаюсь до франківців – оплачуйте комуналку! Ваші платежі підтримують стабільну роботу громади.

    НЕ ДОВІРЯЙТЕ інформації без офіційного першоджерела. Перевіряйте всю інформацію та вірте ЛИШЕ офіційним джерелам. Ворог продовжує сіяти паніку, розбрат та дезінформувати.

    Відпишіться від телеграм-каналів, які координуються спецслужбами РФ! Це «Легитимный», «Резидент», «Картель», «Сплетница», «Чорний квартал», «Политический расклад», «Нетипичное Запорожье», «Тремпель Харьков», «Одесский фраер», «Днепр live», «Николаев live», «Херсон live».

    НЕ поширюйте в соцмережах адрес, фото та відео, інформацію звідки та куди «прилетіло». Не допомагайте ворогу!

    Нагадую про нову шахрайську схему: дзвонять підприємцям громади, представляються заступниками голови ОДА і просять перерахувати кошти на армію. При цьому дають рахунок карточки приват-банку. Не ведіться! Це шахраї! Є офіційні відкриті рахунки для благодійної допомоги на офіційних сайтах області і міста які ми постійно висвітлюємо в соцмережах.

    Нагадую, що в Україні триває друга черга мобілізації. Вона стосується військовозобов’язаних, які не входили до резервістів першої черги, а інших категорій. Тому прошу зголошуйтесь до вступу в ЗСУ. А внутрішньо переміщені особи – чоловіки є військовозобов’язаними та мають стати на військовий облік за місцем фактичного перебування.

    Я звертаюсь до франківців – надалі підтримувати наших захисників. Фінансово та фізично. Я розумію, що зараз війна затягується і природно, що допомога зменшується. Але зараз саме той відповідальний момент, коли ми мусимо бути мобілізованими та допомагати захисникам. Будь-яка допомога важлива! Ми переможемо! Ми вже перемагаємо! Слава Україні! Слава ЗСУ!

 

Оперативна інформація від міського голови Руслана Марцінківа станом на 12:00 (22 березня 2022 року)

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни