Олена Зеленська: Мені потрібен чоловік, а не історична постать – Новини України

Олена Зеленська: Мені потрібен чоловік, а не історична постать - Новини України

Фото: instagram.com/yaldahakim

Перша леді України Олена Зеленська назвала свою родину розлученою. В інтерв’ю BBC News 5 вересня вона розповіла, що вони з чоловіком досі не живуть разом, а її син сумує за батьком.

– Ми з чоловіком не живемо разом, сім’я розлучена. У нас є можливість бачитися, але не так часто, як хотілося б. Мій син сумує за батьком, — сказала Зеленська.

Вона також розповіла про те, що родині бракує спільного проведення часу.

– Але ми залишаємося сильними, у нас є сила як емоційно, так і фізично. І я впевнена, що ми впораємося разом, — додала дружина президента.

Свій емоційний стан на початку вторгнення перша леді описала як “постійне відчуття адреналіну”. Минув час, вона зрозуміла, що необхідно заспокоїтися і почати жити в існуючих умовах. Однак, за її словами, невизначеність життя на війні обійшлася її дітям емоційною ціною.

– Мені боляче дивитися, що мої діти нічого не планують. У такому віці молодь. Моїй доньці 19. Вони мріють про подорожі, про нові відчуття, емоції. У неї немає такої можливості. Є обмеження в часі в тому, що ви можете собі дозволити, вони існують, і ми якось намагаємося жити в них, — сказала Олена Зеленська.

Перша леді додала, що ніколи не мріяла про те, щоб її чоловік став «історичною постаттю», якою він є сьогодні, кажучи, що сумувала за ним і потребувала, щоб він стояв поруч з нею як її чоловік.

– Це може бути трохи егоїстично, але мені потрібен мій чоловік, а не історична особа, – пояснила вона.

Незважаючи на те, Олена Зеленська сказала, що президент України Володимир Зеленський «справді має енергію, силу волі, натхнення та впертість, щоб пройти цю війну».

– Я вірю в нього. І я його підтримую. Я знаю, що у нього достатньо сил. Для будь-якої іншої людини, яку я знаю, я думаю, ця ситуація була б набагато важчою. Він дійсно дуже сильна і витривала людина. І ця стійкість це те, що нам усім зараз потрібно, — впевнена вона.

Розповідаючи по третій Саміт перших леді та джентльменів, який відбудеться у Києві 6 вересня, Зеленська сказала, що дуже сподівається на те, що зможе когось надихнути, комусь дати надію чи пораду, або власним прикладом довести, що ми живемо, ми працюємо, ми йдемо вперед.

– Ніхто не може знати, що на них чекає. Адже ніхто не міг уявити, що у 21 столітті посеред Європи розв’яжеться така війна, що вона буде такою жорстокою. Кривава війна. Я ніколи не уявляла, що опинюся в цій ролі в цей час, – зазначила перша леді.

Українці не можуть бути впевнені в завтрашньому дні чи мати впевненість у майбутньому, пояснила вона, але вони мають надію.

– Ми маємо величезну надію на перемогу, але ми не знаємо, коли вона прийде. І це довге очікування, постійний стрес, — підсумувала дружина президента.

28 червня в інтерв’ю РБК-Україна Олена Зеленська розповіла, що її донька-студентка Олександра обрала юридичну спеціальність. За словами першої леді, дівчині навчання подобається. 25 червня президент України Володимир Зеленський у своєму телеграм-каналі написав, що іноді в його кабінеті буває син Кирило і найбільше там його цікавлять військові шеврони.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни