Окупанти закривають пляжі у Криму – ІС

Окупанти закривають пляжі у Криму - ІС

Фото: Главное управление разведки Министерства обороны Украины У Криму окупанти закривають пляжі для купання

Знайти місце для пляжного відпочинку цього літа в Криму буде складно, оскільки росіяни перетворюють півострів на укріпрайон.

Російська окупаційна влада вирішила “скасувати” цьогорічний пляжний сезон і масово закриває пляжі на півострові. Про це в середу, 12 квітня, заявляє група Інформаційний Спротив.   “Купатися заборонять у селах Штормове та Попівка на заході Сакського району Криму на узбережжі Чорного моря та озера Донузлав”, – сказано у повідомленні.   Крім того, купатися не дозволять і в інших озерах.   Зокрема, постанову про закриття пляжів ухвалила окупаційна “адміністрація” Штормівської сільради.   Зазначається, що цьогорічні пляжі росіяни перетворюють на лінії оборони. Раніше на них викопали десятки кілометрів окопів та розставили артилерію у Криму. Такі кроки ворог робить перед очікуваним контрнаступом ЗСУ. 

Нагадаємо, губернатори Курської та Бєлгородської областей РФ, які межують з Україною, вирішили скасувати військові паради на 9 травня, аби “не провокувати супротивника” скупченням військових та техніки.

Раніше Аксьонов заявив про “сучасну ешелоновану оборону” російської армії в Криму, і що окупований півострів нібито готовий до контрнаступу України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни