“Новий заповіт” врятував життя 35-річному бійцю з Прикарпаття

“Новий заповіт”, який врятував його життя, чоловік носив з собою 17 років. 12 Квітня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 1166 Коли Степан вчився у 10-му класі, до школи прийшов священник і подарував цю книгу Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Життя 35-річному бійцю 102 бригади тероборони Степану з Прикарпаття врятував “Новий заповіт”. Книга, подарована священником ще у школі, захистила чоловіка від смерті під час вибуху, що стався за 10 метрів від нього, повідомляють “Вікна” з посиланням на 102 окрему бригаду Сил територіальної оборони ЗСУ імені Дмитра вітовського з Івано-Франківщини.

Історію бійця розповіла громадська діячка і волонтерка стабілізаційного пункту для поранених Оксана Корчинська.

Боєць перебував у Запорізькій області. 2 квітня після поранення його привезли до стабілізаційного пункту, який розташований на межі Донецької та Запорозької областей.

Рани бійця виглядали масштабними, і медики готувалися до гіршого.

“Коли його привезли, він був у свідомості. Поранення виглядали дуже моторошно. Однак, коли медики відкрили перев’язку і зробили УЗД, то були шоковані. Уламка у животі не було”, — розповідає волонтерка.

Виявилося, що уламок прошив “Новий заповіт”, який знаходився у поясній сумці бійця. Військовий, який був без бронежилета, отримав лише рвані рани, а внутрішні органи черевної порожнини не зачепило.

За словами Оксани Корчинської, Степан за віросповіданням — греко-католик. “Новий заповіт”, який врятував його життя, чоловік носив з собою 17 років.

Коли Степан вчився у 10-му класі, до школи прийшов священник і подарував цю книгу.

Наразі боєць знаходиться у шпиталі в Києві, почувається добре.

За словами Оксани Корчинської, його історією зацікавився Музей національної історії. Розсічений навпіл “Новий заповіт” хочуть забрати до музею, боєць проти цього не заперечує.

Можливо, скептики скажуть, що це банальний збіг обставин, що будь-яка інша книга могла б врятувати життя. Але факт залишається фактом: життя врятувала Біблія і віра в Бога, яка спонукала Степана носити книгу постійно біля себе.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни