Науковці з усієї України зібралися, аби поговорити про Галич та Галицьку землю (фото) – Новини Галича

У Національному заповіднику «Давній Галич» 27 жовтня відбулася наукова конференція «Галич і Галицька земля», повідомляє “Галицький кореспондент”.

Гості конференції наголошували, що незважаючи на ситуацію в Україні, кожен сумлінно повинен робити свою справу, відзначали велику роль Галича і Галичини в становленні нашої державності, підкреслювали, що наш край завжди був виразником передових ідей, які народжувало суспільство.

Модератор заходу, завідувачка науково-дослідного відділу заповідника Марія Костик надавала слово учасникам конференції. З  доповідями і повідомленнями виступили (онлайн) науковці з Києва, Харкова, а також присутні учасники зі Львова, Івано-Франківська, Галича.

Наукова конференція «Галич і Галицька земля» мала на меті привернути увагу до Галича. Нагадати, що на наших теренах збереглося багато унікальних пам’яток, що збагачують культурну спадщину не тільки нашої держави, але й усього світу.

Слід додати, що в наступному році на державному рівні ми будемо відзначати 1125-у річницю від часу першої згадки про Галич. Тож ця конференція є ще однією сходинкою до ювілею.

  • Також читайте: На Прикарпатті “зник” радянський пам’ятник

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни