Настоятель калуського костелу Роман Стадник вперше заспівав на сцені

В римо-католицькому костелі святого Валентина вже третій тиждень тривають Великодні заходи. А днями там відбувся особливий концерт “Полум’я в серці не згасне”. 26 Квітня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 1645 Ксьонд-пробощ Роман Стадник довго не роздумував і прийняв пропозицію студенток заспівати. Фото: Катерина Король Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Особливістю цього дійства духовної музики і сюрпризом для багатьох став сам настоятель костелу —  ксьондз-пробощ Роман Стадник. Він особисто був ведучим концерту та виконавцем творів “Молитва воїна” та “Запорізька похідна” у супроводі інструментального тріо студенток Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського.

У коментарі “Вікнам” Роман Стадник зазначив, що раніше співав тільки на Службі Божій. А концерт на сцені — перший у його житті досвід.

Співпрацю і репертуар запропонували тріо студенток Харківського національного університету мистецтв імені Iвана Котляревського — Катерина Король (бандура), Ольга Ткач (бандура) та Анна Черняк (акордеон). Для гармонійності не вистачало чоловічого голосу. Ксьонд-пробощ Роман Стадник довго не роздумував і прийняв пропозицію заспівати. Репетиції тривали щодня близько місяця.

Такий концерт відбувся і в Тернополі. В планах — Стрий та Івано-Франківськ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни