На Верховинщині започаткували проєкт на підтримку захисниць з Гуцульщини – Новини Галича

«Верховинка-Верховинці» – саме з таким написом отримали посилки захисниці з Гуцульщини. Проєкт, що націлений на допомогу дівчатам-військовослужбовцям, організували на Верховинщині, де земляки надсилають необхідні захисницям речі.

«За час служби я вже двічі отримувала допомогу та гостинці від координаторів проєкту. Тепла форма, термобілизна, рукавиці, флісові кофти, солодощі та лист, від якого навертаються сльози – все нагадує дім. Диво, це ви, люди, які допомагаєте нам! Дякую за це!», – так відгукнулася на отриману посилку з рідного краю одна з військовослужбовиць із Верховинщини Оксана Рубаняк.

«Після повномасштабного вторгнення російської федерації, ми бачимо, як багато жінок виявляють бажання захищати Україну. Нині 18 захисниць з Верховинщини на фронті пліч-о-пліч з чоловіками боронять кордони нашої держави. Тому на засіданні оперативного штабу оборони, який діє при Верховинській районній військовій адміністрації, було прийнято рішення об’єднати всіх активних та небайдужих жінок району, які хочуть долучитися до підтримки жінок військовослужбовців», – зазначив голова районної військової адміністрації Василь Бровчук.

Координує проєкт перша заступниця голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук. Створено реєстр жінок-військовослужбовців, які служать у різних військових частинах, але є уродженцями району. Відтак постійно напрацьовується перелік потреб для належного забезпечення наших захисниць необхідними речами, йдеться на сторінці Івано-Франківської ОДА. 

  • До допомоги долучаються як представники влади, голови територіальних громад, так і депутати, волонтери району та ініціативні жінки Верховинщини.

    Читайте також: Прикарпатський майстер виготовляє дзвони Перемоги із гільз від снарядів

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни