На Верховинщині у зв’язку з карантином заборонили проведення бенкетів у кафе та ресторанах

З метою недопущення розповсюдження хвороби COVID-19 голова Верховинської районної державної адміністрації Василь Бровчук провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

22 Січня,
2022,
11:30
Прикарпаття

Переглядів: 119


Ілюстроване фото. Навчальний процес теж буде призупинено.

З метою запобігання поширенню хвороби комісія вирішила посилити карантинні обмеження в районі, зокрема обмежити проведення дискотек, роботу розважальних закладів, діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “Курс”.

У разі подальшого збільшення рівнів захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання серед дітей дошкільного віку та учнів шкіл, ліцеїв, гімназій тощо на Верховинщині призупинять навчально-виховний процес.

Також комісія рекомендувала Верховинській селищній раді вирішити питання щодо забезпечення лікувального закладу (ЦРЛ), що надає допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, резервним автономним джерелом живлення, а також резервною лінією електропередач.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни