На Прикарпатті перейменують гімназію на честь загиблого Дмитра Коцюбайла – Новини Галича

Відповідне рішення прийняли на сесії Бурштинської міської ради.

Гімназію у селі Бовшів, де навчався Дмитро Коцюбайло “Да Вінчі” перейменують на його честь. Про це йдеться у дописі міськради.

Відтепер гімназія матиме назву Бовшівська гімназія імені Дмитра Коцюбайла («Да Вінчі»). Перейменують також Бурштинський ліцей №2 на Бурштинський ліцей імені Ольги Басараб.

Начальник відділу освіти Іванна Томин зазначила, що за результатами публічних електронних консультацій зауважень чи альтернативних пропозицій від громадськості не надходило, лише позитивні відгуки.

Нагадаємо, Дмитро Коцюбайло загинув 7 березня цього року. 

А у квітні на стінах рідної гімназії “Да Вінчі” відкрили меморіальну дошку.

  • Дмитро Коцюбайло народився у 1995 році в Івано-Франківській області, був активним учасником Революції Гідності. Пішов на фронт у 2014 році добровольцем, коли йому було 18 років.

    Він був командиром взводу, а з 2015 року – роти добровольців. У 2014 році отримав важке поранення в Пісках Донецької области, після одужання повернувся на фронт.

    Пізніше його підрозділ перемістився на Криворізький напрямок, потім на Харківщину і після цього на Луганщину і Донеччину. Він брав активну участь у деокупації Харківської області.

    “Один із тих, чия особиста історія, характер, сміливість навіки стали історією, характером і сміливістю України”, – написав Президент у день смерті Героя.

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни