На Прикарпатті тільки за добу від генераторів постраждали двоє дітей

Влада наголошує на безпечному використанні генераторів, адже в Івано-Франківській області продовжують виявляти випадки отруєння чадним газом. 09 Грудня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 208 Ілюстроване фото. Трирічна дитина отримала ураження струмом від подовжувача під час роботи генератора

Зокрема, 7 грудня до реанімаційного відділення обласної дитячої клінічної лікарні з діагнозом «отруєння чадним газом» госпіталізовано дитину, 2020 року народження. Також до реанімаційного відділення КНП «Косівська ЦРЛ» госпіталізовано трирічну дитину, яка отримала ураження електричним струмом від подовжувача під час роботи електрогенератора, повідомила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Прикарпатцям нагадують основні правила використання генераторів:

  • Генератор можна використовувати тільки на відкритому повітрі! НЕ МОЖНА встановлювати у будівлі, тому що під час роботи він виділяє чадний газ, що може призвести до отруєння та летальних випадків.
  • Встановлюйте генератор так, щоб відстань до найближчої поверхні (стіни, вікна тощо) була не менше 6 метрів! Це важливо, бо під час роботи він сильно нагрівається й предмети поблизу можуть спалахнути.
  • Заправляйте генератор тільки на відкритому повітрі й тримайте паливо якомога далі (через ризик пожежі).
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни