На Прикарпатті Держпродспоживслужба допомогла повернути покупцям понад 25 тис. гривень

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень. 03 Травня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 181 У разі порушення ваших прав – звертайтесь із заявою до Головного управління Держпродспоживслужби Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень, повідомляють “Вікна” з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Так протягом квітня 2023 року за сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби споживачам повернуто кошти в сумі понад 25 тис. грн., а саме:

– 3050 грн. – за неякісний ремонт автомобіля; – 5899 грн. – за телевізор, який в період гарантії вийшов з ладу; – 7000 грн. – за хвору собаку; – 3599 грн. – за телефон, який виявився несправним після покупки; – 5770 грн. – за речі (взуття, плаття, скатертина, каструля), які не підійшли споживачам за розміром. Нагадуємо: у разі порушення ваших прав – звертайтесь із заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою: вул. Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, або надсилайте заяву зручним способом: – поштою, – електронною поштою – [email protected], – через веб-сайт управління, – через чат-бот в додатку Telegram – @derzhspozhivsluzhba_bot. Контактний телефон 0342-52-83-98.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни