На Південному напрямі загинув лідер фанатського сектора ФК «Прикарпаття» – Новини Галича

У бою з окупантами загинув боєць «Карпатської Січі» Святослав Кондрат.

20 червня під час штурмової операції на Південному фронті, прикриваючи відхід своєї бойової групи, вічне життя в бою здобув один із лідерів Івано-Франківського осередку «Карпатської Січі» та фанатського сектору ФК «Прикарпаття» Святослав Кондрат.

«Свій шлях в націоналістичному русі Святослав розпочав ще в підлітковому віці та йшов ним до самої смерті, завжди обираючи найскладніші й найпочесніші для чоловіка маршрути: від вуличних протистоянь до участі в АТО. Перед початком повномасштабної війни недовго працював за кордоном, але 24 лютого, долаючи течію, повернувся в Україну, а 26-го відправився у складі бойової групи «Карпатської Січі» боронити Київ. Пізніше брав участь в боях за Херсонщину, Харківщину та Донеччину в складі мінометного підрозділу КС», – повідомили в осередку.

«Коли війна перейшла в нову фазу, Святослав обрав для себе найгероїчніший і найризикованіший шлях – шлях штурмовика. На чолі штурмового відділення йшов у бій в авангарді контрнаступу. Непоправна втрата для «Карпатської Січі» та всього націоналістичного руху України», – йдеться у повідомленні.

До теми: Третина українців через російську війну стала біженцями – ООН

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни