На Львівщині СБУ викрила в’язня-агента ФСБ – Новини України

На Львівщині СБУ викрила в’язня-агента ФСБ - Новини України

Фото: t.me/SBUkr/9618?single

Кіберфахівці СБУ виявили агента ФСБ, який, знаходячись в ув’язненні в колонії на Львівщині, допомагав готувати повітряну атаку Росії на важливі об’єкти в області. Як повідомляє пресслужба Служби безпеки України, агентом виявився 48-річний місцевий житель, який вже відбуває покарання за вчинення серйозного злочину.

Він став об’єктом уваги ворога через свої коментарі в соцмережі “Однокласники”, в яких висловлював підтримку збройної агресії РФ проти України.

Російські спецслужби намагалися залучити його під виглядом знайомства з громадянкою країни-окупанта. Головними цілями ворога були пункти базування важкої зброї ЗСУ та теплоелектростанції в області.

Щоб збирати інформацію та організовувати ракетні та дронові атаки на українські об’єкти, агент намагався створити мережу інформаторів, включаючи своїх близьких та знайомих. За кожне завдання ворожа спецслужба обіцяла від 1 до 5 тисяч доларів США, залежно від важливості об’єкта.

Служба безпеки зуміла завадити цій підривній діяльності російського агента, перервавши його плани щодо нових атак на регіон. Зловмиснику пред’явлено звинувачення у багатьох серйозних злочинах, включаючи порушення територіальної цілісності України, державну зраду, пропаганду війни та інші. Йому загрожує довічне ув’язнення.

В Краматорську СБУ затримала інформатора ФСБ, який збирав розвіддані на прифронтовій території Донеччини. Зловмисником виявився адвокат з Краматорська, який протягом 2019-2022 років проживав на території РФ і мав контакти зі спецслужбою країни-агресора.  

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни