На Луганщині росіяни через значні втрати не встигають вивозити з моргів тіла ліквідованих окупантів – Новини Галича

У підрозділах окупаційних військ значно збільшилась кількість втрат.   У Старобільську цивільним важко отримати медичну допомогу, морг Сватового переповнений тілами окупантів, по Білогорівці росіяни вдарили з повітря, про це інформує голова Луганської ОДА Артем Лисогор.  

«Противник не може досягти переваги на землі, чим вкрай незадоволене військове командування рф. Втім, росіяни не припиняють артилерійський тиск по позиціях наших військових та по території сіл поблизу лінії фронту. Невське і Білогорівка під вогнем гармат, «Градів» та мінометів перебувають щодоби, – наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Атакує ворог і з повітря. Вчора завдано удару по Білогорівці, а також по селах Донеччини, які розташовані поряд з адмінмежею з Луганщиною», – йдеться в повідомленні.

    Тіла загиблих росіян фізично не встигають вивозити з місцевих моргів.   Як зазначається, така ситуація останнім часом сталася в Сватовому, де відповідний заклад переповнено вже тиждень, про що свідчить трупний запах навколо.   У Старобільську загарбники примусово перевели значну частину медичного персоналу із місцевих лікарень до своїх військових шпиталів для надання медичної допомоги пораненим окупантам.   Через це місцеві жителі похилого віку скаржаться на відсутність можливості отримати медичну допомогу, оскільки не вистачає лікарів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни