На Івано-Франківщині погасили марку “Служба безпеки України”

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На Івано-Франківщині погасили марку "Служба безпеки України". Вона присвячена бійцям СБУ, які з перших днів війни виконують важливі та небезпечні бойові завдання для захисту України. Марка завершує серію "Слава Силам оборони і безпеки України", повідомляє кореспондент Суспільного з місця події.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На марці "Служба безпеки України" зображений боєць Центру спеціальних операцій "А", розповів керівник Івано-Франківської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" Михайло Рудий.

"Ці підрозділи виконують такі спеціальні завдання, які приносять радість усім українцям. Так зване "бавовнятко", яке часто лунає і прокидається в нашому Криму, в якому, маємо надію, скоро ми всі побуваємо", — говорить Рудий.

За його словами, ескіз марки запропонувала Служба безпеки України, а втілив зображення художник Олександр Охапкін. Всього “Укрпошта” надрукувала 1 мільйон 75 тисяч примірників марки. До неї випустили також два конверти та листівку.

"Середня кількість марок у відділеннях нашої області — приблизно від 5 до 10 тисяч. Відсьогодні марку можна придбати в усіх відділеннях поштового зв’язку як в Івано-Франківській області, так і по всій Україні. Також замовити її можна в онлайн-магазині", — додає керівник Івано-Франківської дирекції "Укрпошта".

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Начальник Служби безпеки України в Івано-Франківській області Віктор Назарук розповів, що співробітники СБУ Франківщини разом з іншими бійцями Сил оборони виконували бойові завдання, зокрема, на Бахмутському, Запорізькому, Херсонському і Харківському напрямках.

"Сьогодні дякую "Укрпошті" за цю марку. Насамперед нам приємна її презентація. Вона дає змогу, крім нас, так само і громадянам України зрозуміти вклад Служби безпеки України в цій війні. Ми не зупиняємося, ми продовжуємо робити все для нашої перемоги", — каже Віктор Назарук.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук подякувала бійцям Служби безпеки за героїзм та високий професіоналізм.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни