На Івано-Франківщині до 10 років засуджено банкіра за привласнення депозитів

За публічного обвинувачення Івано-Франківської обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду засуджено начальника Надвірнянського відділення філії одного із банків , який створив організовану групу для привласнення депозитний коштів ( ч. 3 ст. 28,ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України). 10 Березня, 2023, 16:46 Прикарпаття Переглядів: 326 Ілюстроване фото. Організатор групи перебуває у розшуку, інші — вже відсиділи свої терміни Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Йому призначено покарання — 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади, пов’язані з обігом грошових коштів в банківських та кредитно-фінансових установах строком на три роки, з конфіскацією майна, інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

В суді прокурор довів, що начальник відділення разом із заступницею та касиром з вересня 2010 по січень 2011року привласнили 249 000 гривень депозитних коштів. Для цього спільники підробляли депозитні договори та касові документи, а кошти розподіляли між собою.

Організатор групи перебуває у розшуку, тож строк відбуття покарання почне рахуватися з моменту фактичного затримання.

Його спільники вже відбули свої покарання. Їх було засуджено ще у грудні 2012 року.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни