На Херсонщині вода за добу спала більше ніж на півметра – Новини України

На Херсонщині вода за добу спала більше ніж на півметра - Новини України

Фото: REUTERS/Vladyslav Smilianets

В Херсонській області вода продовжує відходити. Станом на ранок 12 червня вона досягла позначки 3,29 сантиметра, повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.

– Якщо порівнювати з вчорашнім вечором, то рівень зменшився на 64 см. По підтоплених населених пунктах – ситуація без змін. У воді залишається 46 населених пунктів – 32 на правому та 14 на лівому. На звільненій території затоплено 3801 метр, – розказав Прокудін.

За його словами, попри шквальний вогонь російських терористів,  з водяної пастки вдалось витягнути  2743 людини, з них 228 дітей та 77 маломобільних осіб. З Херсону евакуйовані 2227 містян.

– На лівому березі ситуація залишається критичною. Росіяни блокують евакуацію. Самі не проводять її і заважають нам. Однак рятувальна операція триває. Звідти витягнули вже 113 людей. Ми не полишаємо наших людей в біді.

Херсонщина затоплена після того, як в ніч на 6 червня РФ підірвала дамбу Каховської ГЕС.  Напередодні стало відомо, що росіяни обстріляли човен з цивільними. Три людини загинули, ще 6 поранені. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни