На Херсонщині окупанти терміново “евакуюються” – Генштаб

На Херсонщині окупанти терміново "евакуюються" - Генштаб

Фото: Інформатор (ілюстративне фото) Окупанти “евакуюються” з Херсонщини

Російські окупанти планують “евакуюватися” з області морським шляхом через порт Бердянська.

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області росіяни терміново “евакуюються”. Про це повідомляє Генштабу ЗСУ 8 травня.

Зазначається, що у захопленому Скадовську районні та міські “адміністрації” окупантів згортають свою діяльність.

“В ніч з 6 на 7 травня, окупанти завантажили в автомобільний транспорт документацію, оргтехніку та інше майно державних установ, а вже на ранок 7 травня, разом із сім’ями, місто залишила значна частина російської окупаційної адміністрації”, – сказано у повідомленні.

Подібна ситуація спостерігається у Михайлівці, Петрівці, Шевченці, Широкому, Улянівці та Красному. При цьому окупанти планують “евакуюватися” з області морським шляхом через порт Бердянська.

“Враховуючи багатокілометрові затори, які останнім часом утворились на в’їзді до Криму та в районі Керченського мосту, вивезення документації та награбованого майна з державних установ тимчасово захопленої Херсонської області загарбники планують здійснити морським шляхом, за допомогою суховантажного судна, через порт міста Бердянськ”, – заявили у Генштабі.

Нагадаємо, У місті Токмак Запорізької області російські окупанти змушують місцевих жителів виїжджати із власних домівок. Загарбники обходять квартири містян та вимагають збирати речі та залишати місто. 

Також повідомлялося, що на Запоріжжі окупанти не поставляють пальне та зачинили відділ поліції.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни