На Франківщині попрощалися з отцем Василем Пелипишаком – Новини Галича

16 березня, у храмі святого Архистратига Михаїла, що у селі Хом’яківка Тисменицького протопресвітеріату, відбувся чин похорону за новопреставленим о. Василем Пелипишаком.

Про це йдеться на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. 

Поминальне моління очолив отець Ярослав Рожак — віцепротопресвітер Єзупільський.

Попрощатися з покійним отцем зібралися родина, близькі друзі, парафіяни та душпастирі Єзупільського й Тисменицького протопресвітеріатів.

«Дивлячись на життя протоієрея Василя, із певністю можемо сказати, що прожив він його богоугодно, стараючись, у міру своїх людських сил, зробити цей світ кращим, поділитися з ближніми своєю любов’ю, — додав отець Ярослав, згадуючи покійного протоієрея Василя.

Тіло покійного священника захоронили у рідному селі Хом’яківка.

Отець Василь Пелипишак народився 16 січня 1953 р. у с. Хом’яківка Тисменицького району Івано-Франківської області.

Протягом 1990-1995 років навчався в Івано-Франківській Теологічній академії. Отець Василь також закінчив Коломийський технікум механічної обробки деревини.

Дияконські свячення отримав 8 липня 1993 року, а ієрейські — 4 червня 1995 року з рук Єпископа Ординарія Кир Софрона Дмитерка, ЧСВВ.

Здійснював душпастирське служіння у селах Колодіївка та Добровляни. Останнім місцем служіння стала парафія святого Архистратига Михаїла, що у селі Колодіївка.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни