На Франківщині до 15 років засудили військового, який перейшов на бік окупантів – Новини Галича

У кінці травня 2022 року військовослужбовці Збройних Сил України взяли чоловіка в полон.   Про це інформує прокуратура Івано-Франківської області, передає “Галицький кореспондент”.   За публічного обвинувачення Івано-Франківської обласної прокуратури суд визнав винним мешканця Луганщини у державній зраді, колабораціонізмі, участі у незаконних збройних формуваннях і терористичній організації (ч. 1, ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 258-3 КК України).
Його засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.     
Прокурори у суді довели, що засуджений у 2015 році перейшов на бік ворога та  воював у підрозділах так званої «народної міліції «лнр».  На початку повномасштабного вторгнення став заступником командира 1 роти 248 піхотного батальйону 4 окремої бригади цього збройного формування.    
Для реалізації плану захоплення території України 21 лютого 2022 року він зі своїм підрозділом перетнув лінію розмежування через річку Сіверський Донець. Надалі вони виконували бойові завдання на території Новоавдіївського району Луганщини.
В кінці травня 2022 року військовослужбовці Збройних Сил України взяли його в полон  на околицях селища Метьолкіне Сєвєродонецького району.   Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Нагадаємо, у Франківську засудили донецького пропагандиста

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни