На Донеччині загинули захисники Сергій Соколовський та Іван Романюк

08 Листопада, 2022, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 1490 46-річний Іван Романюк загинув під час артилерійського обстрілу у Бахмутському районі Донецької області

7 листопада в Івано-Франківську поховали Героя Сергія Соколовського з 10-ї гірсько-штурмової бригади, який загинув на Бахмутському напрямку.

Поховали бійця на Алеї Слави, повідомив міський голова Руслан Марцінків.

3 листопада, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, загинув дільничний інспектор прикордонної служби 1 категорії відділення дільничних інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби “Косине”, старший сержант Іван Романюкжитель села Підгайчики Коломийського району.

46-річний захисник загинув під час артилерійського обстрілу, завданого військовими формуваннями російської федерації, отримавши поранення не сумісні з життям у Бахмутському районі Донецької області.

“Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя України завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Івана назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. 
Вічна та світла пам’ять герою!”, — йдеться в співчутті від імені громади Підгайчиків.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни