На Донеччині загинули двоє мешканців Калуського району Роман Струтинський та Іван Василечко

35-річний Роман Струтинський та 44-річний Іван Василечко загинули у населеному пункті Авдіївка Покровського району Донецької області. 27 Січня, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 157 Наші Герої були безстрашними, цінували понад усе дружбу побратимів, з якими йшли у бій. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомила голова Калуської районної державної адміністрації — начальниця районної військової адіністрації Жанна Табанець, інформують «Вікна»

«До останнього подиху наші Герої любили Україну…Безстрашні в бою наші Герої: сильні й завзяті, стоять до кінця… Стоять до Перемоги. Чимало із них линуть до Небесного війська, щоб разом з Архистратигом Божим Михаїлом та усіма Небесними Силами допомагати боронити нашу країну від нашестя чужинців…».

Солдат Роман Струтинський  народився в 1987 році, мешканець села Оболоня Долинської громади.

У ЗСУ служив водієм протитанкового взводу механізованого батальйону. 24 січня 2023 року під час виконання службових обов’язків загинув внаслідок штурмових дій з боку рашистів у населеному пункті Авдіївка Покровського району Донецької області.

Молодший сержант Іван Василечко народився в 1978 році, мешканець міста Болехів. У ЗСУ служив командиром бойової машини – командиром гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти. Призваний на військову службу 22 вересня 2022 року. Помер в лікувальному закладі від отриманих поранень під час бойових дій з російськими окупантами поблизу населеного пункту Роздолівка Донецької області. Смерть пов’язана із захистом Батьківщини.

Наші Герої були безстрашними, цінували понад усе дружбу побратимів, з якими йшли у бій, ідеться в повідомленні.

«Будемо пам’ятати вас, славні мужі, що віддали життя за рідну незалежну Україну. Висловлюю щирі співчуття родині,  близьким, друзям і бойовим побратимам Героїв…Роман Струтинський та Іван Василечко житимуть вічно у нашій боротьбі, яка наближає Перемогу, в наших серцях, у щирих молитвах! Їхній подвиг назавжди залишиться у пам’яті наступних поколінь! Вічна пам’ять і Слава Героям!» — зазначила Жанна Табанець.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни