На Богородчанщині планують видобувати газ | Новини Галича

grabivske-rodovishhe.jpg

ТОВ «Велл Ко» планує розпочати спорудження свердловин №12-Саджавська та №13-Саджавська Ділянки Угнівська 6 (Саджавська) з метою пошуку газових покладів у баденських відкладах неогену та мезозою.

Підключення свердловин до установки підготовки газу «УПГ-Грабівка» на відстань до 10000 м. Максимальна глибина свердловин – до 4000 м. Спосіб буріння – роторний, передбачається кріплення ствола свердловин високогерметичними обсадними трубами. Очікуваний об’єм видобутку природного газу становить 20-80 тис. м3/добу.

Планована діяльність здійснюватиметься на території Богородчанської селищної територіальної громади Івано-Франківського району та Старобогородчанської сільської територіальної громади, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до: Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації 76014, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23А, тел./факс (034) 252-61-50, е-mail: [email protected], Пліхтяк Андрій Дмитрович.

За даними ЄДРПОУ, кінцевим бенефіціаром ТОВ «Велл Ко» є житель Львівщини Козицький Зіновій Ярославович.

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни