На благодійному турнірі з мініфутболу в ПНУ зібрали 30 тисяч для військових (ФОТО)

На благодійному турнірі з мініфутболу в ПНУ зібрали 30 тисяч для військових (ФОТО)

Студенти Прикарпатського університету продовжують підтримувати ЗСУ. На благодійному Кубку профкому з мініфутболу серед викладачів та студентів вдалося зібрати 30 тисяч гривень для наших захисників.

Загалом цього року змагалися 16 студентських та одна викладацька команда Прикарпатського національного університету.

У фіналі, який відбувся 17 листопада, перемогу здобула команда «Олімпік» з Факультету фізичного виховання і спорту. Друге місце посіла команда «Рейнджерс», третє – команда «Торнадо» з цього ж факультету, передає “Галка”.

За словами голови профкому ПНУ Назарія Дюка, змагання є традиційними та проводяться щороку до Дня студента.

“Ми розуміємо, що такі змагання – це не тільки про спорт і про переможців, – зазначив Назарій Дюк. – Це чудова нагода зібратися та зробити добру справу. До збору коштів долучилися усі учасники. Ми вдячні кожному”.

Усі зібрані кошти були перераховані Координаційному центру #SaveUkaineNow(SUN), який займається системною підтримкою сил оборони з Івано-Франківської області.

Студенти ПНУ вже не вперше підтримують військових: цієї осені вони провели благодійну “Посвяту в студенти”, благодійний Кубок профкому з волейболу, а також благодійний ярмарок. Загалом за цей час їм вдалося зібрати 180 тисяч гривень. 165 з яких перерахували #SaveUkaineNow(SUN), а 15 тисяч – студентці вишу Джулай Катерині, чий батько зараз воює на передовій.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни