Молодята з Верховини придбали для ЗСУ 4 дрони-камікадзе

На подаровані на весіллі гроші подружжя Володимира і Марини Павлюків спільно з батьками вирішили закупити 4 дрони-камікадзе вартістю близько 100 тис. гривень. 19 Вересня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 216 Гуцули купили для захисників України чотири дрони Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Чудовим прикладом допомоги Збройним Силам України стала молода пара з Верховини, яка нещодавно одружилася, розповів голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Бровчук.

Подружжя Володимира і Марини Павлюків спільно з батьками вирішили закупити 4 дрони-камікадзе на загальну суму близько 100 тис. гривень. Ці “пташки” у вправних руках пілота здатні вражати як рухомі, так і стаціонарні цілі ворога.

“Щиро дякую молодій сім´ї за позицію та допомогу військовим, своїм прикладом ви показуєте, що наша нація незламна і нескорена. Впевнений, що дрони FPV будуть допомагати нашим хлопцям на позиціях. Працюючи в тилових обласних центрах і районах, спільно ми робимо важливу роботу. Об´єднуючи зусилля, ми збираємо кошти, донатимо, волонтеримо і цим самим підтримуємо ЗСУ”, — йдеться в повідомленні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни