Мобілізовані росіяни оснащені ще гірше, ніж сили РФ, які вже в Україні, – британська розвідка – Новини Галича

Мобілізовані росіяни погано оснащені через повсюдну корупцію у російській армії та змушені самостійно купувати за завищеними цінами бронежилети, які мали б їм видавати у рамках програми індивідуального екіпірування.

Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони британії в суботу, повідомляє “Європейська правда”.

Відзначається, що за останні два тижні в Україну перекинули контингенти мобілізованих російських резервістів. Їхній середній рівень особистого спорядження, стверджує британська розвідка, майже напевно нижчий, ніж і без того мізерне забезпечення раніше розгорнутих військ.

Багатьом резервістам, ймовірно, доведеться купувати власні бронежилети, зокрема сучасний бронежилет 6Б45, який мали б видавати бойовим підрозділам  у рамках програми індивідуального спорядження “Ратник”.

Цей бронежилет продається у російських інтернет-магазинах за ціною 40 000 рублів (приблизно 640 доларів США) порівняно з 12 000 рублів (близько 190 доларів США) у квітні.

“2020 року російська влада оголосила, що російським військовим було поставлено 300 000 комплектів бронежилетів “Ратник”, чого достатньо для оснащення сил, дислокованих нині в Україні. Повсюдна корупція та погана логістика залишаються однією з основних причин поганої роботи військ Росії в Україні”, – сказано у зведенні.

До теми: У Росії критикують військове командування через загибель в Україні перших мобілізованих, – ISW

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни