Марцінків доручив комунальникам звітуватись щодня – Новини Галича

На оперативній нараді міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив працівникам комунальних підприємств звітуватись за виконану роботу за день.

Про це він повідомив на своїй сторінці.

Так, працівники КП “Благоустрій” у мікрорайоні Пасічна, на вул. Тролейбусній, Галицькій очищували зелену зону від сміття, гілля та листя. На вул. Пулюя доглядали молоді дерева, а також проводили догляд за деревами на вул. Дорошенка. Також прибирали дамбу набережної.

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проводив роботи на Тролейбусній, 26 Південному бульварі, 34, вул. Федьковича, 77, Галицькій, 128. Заасфальтували 6 люків: два на Південному бульварі, два на вул. Короля Данила та два на Бельведерській.

А КП “Муніципальна дорожня компанія” взялась за поточний ремонт на вулицях міста. Зокрема на вул. Національної Гвардії, Калуське шосе. Також проводили профілювання дорожнього покриття у с. Радча, Підпечери, влаштування асфальтобетонного покриття у с. Підлужжя, на вул. Сірка.

Ремонтно-будівельна бригада займалась фарбуванням стовпчиків🖌 та трубостійок дорожніх знаків на вулицях: Галицька (від вул.Дністровської до вул. Василіянок), вул. Військових Ветеранів, вул. Василіянок і Гаркуші. А ще ремонтували і фарбували лавки у сквері Міцкевича – 13 штук, в сквері позаду Медакадемії 10 штук.

  • “Також встановлювали дорожні знаки на перехресті вул. Бельведерська – Володимира Великого. Треба наводити лад у громаді, щоб місто й села з кожним днем ставали все більш комфортними”, – зазначив мер.

    До теми: Франківці можуть отримати саджанці, аби висадити їх біля будинку

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни