Маляр: РФ поширює фейки з втрат ЗСУ у Бахмуті, щоб перекласти відповідальність – Новини України

Маляр: РФ поширює фейки з втрат ЗСУ у Бахмуті, щоб перекласти відповідальність - Новини України

Фото: t.me/annamaliar

Російські окупанти здійснюють чергову інформаційно-психологічну операцію (ІПСО), розповсюджуючи фейкові цифри щодо втрат України в боях за Бахмут. Таким чином, ворог намагається посіяти недовіру до військового керівництва України. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

– Сьогодні ворог інформаційно наголошував на наших втратах, у тому числі в боях за Бахмут та у передмісті. Мета – використовувати емоційно чутливу тему, щоб сформувати недовіру до рішень військового керівництва та перекласти провину за вбитих українців із себе на нас. Вони і цифри фейкові поширювали, і наші цвинтарі показували, і нашими словами про них переказували начебто в нас байдуже ставляться до тіл загиблих. Ще один марно створений російський наратив, – зазначила Маляр.

За її словами, кричущі факти війни неможливо перебити спотворенням реальності в соцмережах чи ЗМІ. Вона зазначає, що кожна смерть українського військового чи громадянського – це прямий наслідок російської агресії. Тому що у ворога є вибір – він може забратися з української землі, а в українців вибору немає – вони захищають свою країну.

Маляр додала, що втрати ворога “незрівнянно вищі”. Водночас, вона нагадала, що ціна свободи України висока – це загиблі герої, а тому буде завершено те, що не встигли зробити ці воїни – ворог буде знищений і українські землі будуть звільнені.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни