Любив футбол і життя. На війні загинув 28-річний Юрій Царик з клубу “Пробій”

На полі бою з російським окупантом загинув гравець ФК “Пробій”, уродженець Буковини, військовий Юрій Царик. 10 Серпня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 1500 Не менше за футбол Юрій любив свою землю, свій край, український народ, Україну, за яку і загинув

Загинув молодий Герой України родом із Киселева, що на Кіцманщині, колишній гравець футбольного клубу “Пробій” із Городенки на Прикарпатті.

“Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ. В ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!”, — йдеться у співчутті Городенківської міської ради.

Юрій Царик народився 10 травня 1994 року в селі Киселів на Буковині. Був єдиним сином у сім’ї, надією та опорою для люблячих батьків. У 2011 році закінчив Киселівську загальноосвітню школу, інформують “Вікна”.

У 2012 році був призваний на службу до лав Збройних Сил України. Служив в окремій президентській бригаді імені Богдана Хмельницького. З березня 2021 року був зарахований до особового складу військової частини у Краматорську. З перших днів повномасштабної війни мужньо захищав Україну та кожного з нас.

Ще з дитинства понад усе любив грати у футбол. Грав у першості України (ДЮФЛ) за Чернівецьку “Буковину”, за аматорські команди Чернівецької області: “Буковина-2”, ФК “Киселів”, ФК “Борівці”, а також ФК “Пробій” (Городенка Івано-Франківської області).

Але не менше за футбол Юрій любив свою землю, свій край, український народ, Україну, за яку і загинув.

Друзі, знайомі та односельці згадують, що Юрій був справжнім патріотом України, “Людиною з великої літери”, завжди життєрадісним, усміхненим, комунікабельним, щирим, добрим, привітним, енергійним. Він був справжнім лідером, який завжди вмів об’єднати навколо себе багато людей.

На жаль, не встиг одружитися, стати батьком та виховати дітей. Не встиг побачити неосяжний та прекрасний світ. Він так багато не встиг… До останнього подиху він залишився вірним Військовій Присязі та з гідністю виконував військовий обов’язок захищаючи незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни