Калушанка Марія Куневич – бронзова призерка Кубка України з боротьби самбо (ФОТО)

Калушанка Марія Куневич – бронзова призерка Кубка України з боротьби самбо (ФОТО) 1-2 лютого у Києві пройшов Кубок України з боротьби самбо. У ваговій категорії до 59 кг бронзовою призеркою стала вихованка ДЮСШ Калуської міської ради Марія Куневич.   Про це пише “Галка” з посиланням на допис Калуську міську раду.   Спортсменка провела 3 сутички. Першу — програла чинній чемпіонці світу та Європи. Дві сутички — виграла з достроковою перемогою.   Майже рік назад, наприкінці лютого 2023, Марія Куневич здобула “срібло” на Кубку світу із самбо. Тоді змагання проходили у місті Ларнака на Кіпрі.

“Вітання Марії та її тренеру Василеві Климу з такою важливою перемогою!”, — йдеться у дописі.