Контрольний матч “Прикарпаття” з “Буковиною” закінчився нічиєю

12 березня в рамках підготовки до весняної частини сезону “Прикарпаття” зіграло свій п’ятий контрольний поєдинок.

Івано-франківська команда вирушила до Чернівців, де зустрілася з місцевою “Буковиною”. Цей спаринг пройшов на штучному полі ФОК “Олімпія”.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку МФК “Прикарпаття”.

Рахунок на 15-ій хвилині відкрило “Прикарпаття”, коли Олег Матушевський відзначився після подачі з кутового. На початку другого тайму “Буковина” зуміла зрівняти цифри на табло: на 53-ій хвилині Володимир Столяр забив у відповідь – 1:1.

До очного протистояння господарі зіграли п’ять ігор, в яких здобули п’ять поспіль перемог. А гості провели чотири контрольні матчі (дві перемоги, дві поразки). Тож результативна нічия стала першою для обох команд, які навесні змагатимуться у групі “Вибування” VBET UA Першої.