Комітет Ради обговорив скандал із держзакупівлями – Резніков залишиться міністром оборони – Новини України

Комітет Ради обговорив скандал із держзакупівлями - Резніков залишиться міністром оборони - Новини України

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянули питання щодо закупівлі продуктів для військових за завищеними цінами. За підсумками засідання було рекомендовано залишити Олексія Резнікова на посаді міністра оборони, а правоохоронцям доручити завершити розслідування. Про це повідомив у своєму Фейсбуці народний депутат від “Батьківщини” Вадим Івченко.

– За результатами засідання Комітету – Резніков на своєму місці! Правоохоронці (НАБУ/СБУ/ГБР) мають завершити розслідування. Закупівлі мають бути прозорішими!, – написав нардеп.

Як зазначила заступник голови Комітету Мар’яна Безугла, також на засіданні було ухвалено рішення ініціювати законопроект про часткове відкриття інформації про закупівлю в умовах воєнного стану.

– Інтенсифікуємо заходи парламентського контролю з інших напрямів оборонних закупівель. Найближчим часом розбиратимемо озброєння, боєприпаси, речове забезпечення, паливно-мастильні матеріали тощо, – написала нардеп у своєму Фейсбуці.

Напередодні низка ЗМІ оприлюднила нібито дані про контракти Міністерства оборони із закупівлі продуктів для ЗСУ. Журналісти стверджують, що чиновники закупили продукти дорожчі за роздрібні ціни в столичних супермаркетах. У Міноборони цю інформацію спростували та заявили, що оприлюднені контракти є закритою інформацією, які опубліковані з ознаками навмисних маніпуляцій та вводять в оману.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни