Кіркоров, Петросян, Михалков та інші: Україна запровадила санкції проти російських артистів – Новини України

Кіркоров, Петросян, Михалков та інші: Україна запровадила санкції проти російських артистів - Новини України

Фото: President.gov.ua

7 січня Україна офіційно ввела нові санкції проти низки російських артистів. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

У ВП зазначають, що президент України Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким вводиться в дію рішення Ради нацбезпеки та оборони щодо запровадження персональних санкцій проти низки росіян.

Загалом санкції ввозять проти 119 осіб. До списку громадян, проти яких діятимуть обмеження, зокрема потрапили: співачка та актриса Ірина Аллегрова, співак Роман Архіпов, телеведуча Жанна Бадоєва, співак Дмитро Білан, рок-музикант Сергій Бобунець, телеведуча Дана Борисова, співак Олександр Буйнов, співачка Вікторія Дайнеко, музикант Валерій Дідюля, співачка Лариса Доліна, співаки Валерій Кіпелов, Філіп Кіркоров та Лоліта Мілявська, оперна співачка Ганна Нетребко, режисер Микита Міхалков, артист Євген Петросян, співак Володимир Пресняков, співак Стас П’єха, співачка Пєлагеєнь Телега, співачка Аніта Цой, телеведучий Леонід Якубович та інші.

У списку також двоє громадян України. Це телеведуча Жанна Бадоєва, яка давно працює і живе в РФ, а також колишній український футболіст, нині один із тренерів петербурзького “Зеніту” Анатолій Тимощук. Спортсмен уже багато років живе та працює в Росії. Він досі не засудив повномасштабної війни Росії проти України.

2 грудня президент України Володимир Зеленський запровадив санкції проти намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя). Також до списку потрапив колишній нардеп Вадим Новінський. До цього зазначалося, що серія обшуків СБУ щодо об’єктів Московського патріархату триває Україною, правоохоронці провели та проводять обшуки у ряді монастирів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни