Калуський “лимонадний батальйон” передав бійцям на передову Starlink

Молодше юнацтво Калуської організації СУМу в Україні передало станцію супутникового інтернету Starlink для бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ. 02 Вересня, 2022, 10:00 Калуш Переглядів: 225 Завдяки зібраним 25 тис. гривень бійцям ЗСУ передали станцію супутникового інтернету Starlink

“Лимонадний батальйон” з молодшого юнацтва Спілки української молоді — з дорослим поглядом на сьогодення. Діти зібрали кошти на Starlink для захисників України за два місяці щоденної праці, інформують “Вікна”.

Сумівці щодня продавали лимонад домашнього приготування, підтримуючи один одного та маючи шалену мотивацію. Це приклад завзяття, наполегливості та старання, кажуть у Калуській організації СУМу.

Як розповідала 8-річна Вероніка, для приготування потрібно було всього декілька простих складників: лимон, спрайт, м’ята. Виходить дуже приємний і освіжаючий літній напій. Вартість склянки лимонаду становила 20 гривень.

Завдяки зібраним 25 тис. гривень вдалося придбати і передати бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ станцію супутникового інтернету Starlink.

Більше про ініціативу наймених сумівців — у публікації “Юні калушани продають лимонад, щоб купити Starlink для захисників України”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни