Калуські педагоги вивчали цифровізаційні лайфхаки

Впродовж трьох днів калуські вчителі-словесники мали змогу розглянути актуальне питання сьогодення — «Цифровізаційні лайфхаки: технології та інструментарій якісної організації освітнього процесу в НУШ». Тренером, наставником і помічником у пізнанні нового став вчитель української мови й літератури Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка Віталій Півторак. 14 Червня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 122 Допомагав пізнавати нове вчитель української мови й літератури ліцею імені Дмитра Бахматюка Віталій Півторак. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Першого дня учителям було запропоновано театральну постановку «Хтось розпрямляє плечі…», канву якої виформували міркування Григорія Сковороди. Далі розпочалося навчання цифровізаційних лайфхаків. Віталій Романович запропонував алгоритм створення тестових блоків у «Формі» для закріплення знань і навичок інструментарію на платформах/застосунках «На урок», «Всеосвіта», повідомляє Управління освіти Калуської міської територіальної громади, інформують “Вікна”

Другого дня учасники курсів ознайомилися з гнучкою онлайн-платформою на допомогу вчительству для проведення онлайн-оцінювання знань, миттєвого визначення прогресу класу й кожного учня індивідуально – «Classtime» («Кластайм»). Також попрацювали з освітніми проєктами («На урок» / «Всеосвіта», Всеукраїнська школа онлайн (ВШО)) та гугл-ресурсами («Форма», «Meet», «Клас», «Padlet», «Mentimeter», «Wordwall»).

На  завершальний день навчання було організовано індивідуально-групову роботу з освітніми проєктами та гугл-ресурсами («Форма», «Meet», «Клас», «Padlet», «Mentimeter», «Wordwall») на основі дидактичних матеріалів видавничої групи «Основа» для 5-6 класів НУШ. Також Віталій Романович запропонував, як скористатися сповна дизайнерсько-дидактичною платформою «Canva».

Цікавинкою занять став фасилітаційний обмін думками й обговорення результатів очної частини курсу (за результатами вправи «Мрій і дій!»).

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни