Калуське комунальне підприємство передало другий автомобіль для ЗСУ

“Калуська енергетична Компанія” відправила Калуському підрозділу Територіальної оборони другий автомобіль підвищеної прохідності, переобладнаний для потреб військових. 01 Лютого, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 305 Також комунальники передали для військових дві буржуйки, газові балони, труби, одяг та продукти Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Влітку минулого року комунальне підприємство «Калуська енергетична Компанія» збирало кошти на автомобіль для Збройних сил України. Тоді працівники перерахували частину свого заробітку. За ці кошти за кордоном закупили автомобіль і передали військовим.

Напередодні комунальне підприємство відправило Калуському підрозділу територіальної оборони другий автомобіль підвищеної прохідності, переобладнаний для потреб військових. На ранок 1 лютого, автомобіль вже на півдорозі до місця призначення, — повідомив «Вікнам» директор «Калуської енергетичної Компанії» Петро Шевчук.

Цього разу, за його словами, частину заробітку усі працівники підприємства не перераховували, а збір коштів був добровільним — хто бажав, той допомагав як міг.

Також комунальне підприємство передало для військових дві буржуйки, які працівники виготовили своїми силами, газові балони, труби, одяг, харчові продукти тощо. Окрім того, на зібрані у колективі пожертви закупили медикаменти та засоби гігієни, які також відправили нашим захисникам.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни