“Калуська енергетична Компанія” планує перейти на опалення дровами

4 червня в електронній системі державних закупівель Прозорро комунальне підприємство «Калуська енергетична Компанія» оголосила закупівлю твердопаливного котла. Бюджет закупівлі становить 300 тис. гривень. 06 Червня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 610 Ілюстроване фото. Кошти на котел “Калуській енергетичній компанії” виділили з бюджету громади Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Період подачі пропозицій — до 12 червня. Аукціон заплановано на 13 червня, інформують “Вікна”.

Котел мають намір купити для опалення адміністративного приміщення комунального підприємства на вул. Окружній у Калуші. В тендерній документації зазначено, що котел має бути новим і якісним,  виготовленим не раніше 2021 року, таким, що не перебував в експлуатації. Номінальна потужність котла 200 кВт, орієнтована площа опалення — 2000 кв. метрів, паливо — дрова чи кам’яне вугілля. З гарантійним терміном експлуатації не менше трьох років.

Кошти на котел “Калуській енергетичній компанії” виділили з бюджету громади. Так, програмою здійснення внесків до статутних капіталів комунальних підприємств у 2023 році для КП “Калуська енергетична Компанія” на придбання твердопаливного котла передбачено 300 тис. гривень. Загалом у програмі для комунального підприємства на закупівлю техніки та обладнання є близько 13 млн гривень. Однак як повідомляла влада, цього року з включеного до програми переліку спецтехніки «Калуська енергетична Компанія» має вибрати найнеобхідніше — на 10 млн гривень. Поки що у бюджеті громади на техніку й обладнання для цього комунального підприємства є близько 5,5 млн гривень.

Місяць тому комунальне підприємство вже оголошувало закупівлю техніки коштом бюджету громади, а саме мініекскаватора. Однак закупівля не відбулася через відсутність потенційних продавців.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни