Калушанки виграли квитки на концерт Іво Бобула

Наталія Тритко та Адріана Дадак перемогли в розіграші квитків від «Вікон» на концерт народного артиста України Іво Бобула. 27 Лютого, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 156 Іво Бобул — народний артист не лише за званням, а й за визнанням народу Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

1 березня Іво Бобул та концертна агенція Clever Production презентують в Калуші благодійний концерт на підтримку ЗСУ «З любов’ю до України та вірою у Перемогу!».

Переможці розіграшу отримають по два квитки.

Щоб виграти квитки на концерт народного артиста Іво Бобула, необхідно було: підписатися на сторінку «Вікон» у Telegram; поставити лайк посту про розіграш у Facebook та поширити його на свою сторінку (допис мав бути публічним). Учасники розіграшу в коментарі під постом мали позначити друга, з яким підуть на концерт.

Результати розіграшу квитків були оголошені 27 лютого. Участь у ньому взяли ті, хто виконав усі умови конкурсу. Тож «Вікна» дарують квитки на концерт Іво Бобула Наталі Тритко та Адріані Дадак.

Іво Бобул — народний артист не лише за званням, а й за визнанням народу. Багато пісень із його репертуару заслужено визнані золотими хітами естради, адже важко знайти в Україні людину, яка б їх не чула. Серед них —«Душі криниця», «Місячне колесо», «Берег любові», «Якщо любиш – кохай», «На Україну повернусь», «Осінній сад», «Скрипалю»,  «Мадонно Україно!», «Одна-єдина» та ще багато інших. 

“Артист, унікальний тембр голосу якого не сплутаєш із жодним іншим, запрошує Вас у світ Її Величності Пісні! Тож запрошуємо зустрітись, поспівати ці пісні разом, підтримати один одного емоційно і, звичайно, підтримати наших військових”, — зазначають організатори концерту.

Квитки доступні за посиланням.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни