Калушанина засудили за крадіжки мобільного, парфумів, алкоголю та кави

Калуська окружна прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо місцевого жителя. 06 Грудня, 2022, 08:00 Калуш Переглядів: 239 Ілюстроване фото. Злодій отримав покарання у вигляді 3 років 2 місяців позбавлення волі

У суді доведено, що 36-річний чоловік вчинив кілька крадіжок на території Калуша, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську окружну прокуратуру.

Так, маючи незняту та непогашену судимість за вчинення злочинів проти власності, він продовжив свою злочинну діяльність. Перебуваючи у торгових закладах міста, в умовах воєнного стану, молодик викрадав майно. Викраденим майном розпоряджався на власний розсуд.

17 квітня, перебуваючи у приміщенні магазину «Стефайно», що на вул. Богдана Хмельницького, з прилавка викрав мобільний телефон марки «Samsung» серії «Galaxy J2». А 1 травня з приміщення магазину «Простор 7907» ТОВ «Стиль-Д», що на вул. Богдана Хмельницького, 30 викрав парфумовану воду.

13 травня злодій вчинив крадіжки алкогольних напоїв і кави з магазинів «Гостинний дім», що на вул. Василя Стуса, 32 та з магазину «Продукти 1184» ТзОВ «АТБ-Маркет» на проспекті Лесі Українки, 12А.

Крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Калуський міськрайонний суд визнано підозрюваного винним у вчиненні  злочинів, передбачених ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та із застосуванням ч. 1 ст. 71, ст. 69 КК України призначено покарання у вигляді 3 років 2 місяців позбавлення волі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни