Калушанин Назар Левицький здобув три «золота» чемпіонату України

У місті Мукачево Закарпатської області 28 жовтня завершився особистий чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з порушеннями слуху. 29 Жовтня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 387 Виступ заслуженого майстра спорту України Назара Левицького назвали феноменальним

Феноменально виступив на цих змаганнях калушанин, заслужений майстер спорту України Назар Левицький, який займається спортивним орієнтуванням під керівництвом відомого на Прикарпатті й в Україні тренера Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Миколи Коченюка. Наш земляк здобув три золоті медалі на трьох дистанціях, не давши своїм суперникам жодних шансів на перемогу, інформує “Нафтохімік”.

До речі, досі ще ніхто на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з порушеннями слуху не вигравав три найвищі нагороди на трьох дистанціях упродовж трьох змагальних днів. Назарові Левицькому це вдалося, чим калуський спортсмен доказав, що є найсильнішим орієнтувальником України.

Також на чемпіонаті України нашу область представляли ще два вихованці Івано-Франківської ОДЮСШОІ – майстер спорту України міжнародного класу Володимир Фосеєнко та юний талановитий орієнтувальник, кандидат у майстри спорту України Назар Трошко з селища Єзупіль Тисменицького району, який дебютував на цих змаганнях. Володимир здобув «бронзу» на довгій дистанції та посів четверте місце на місце на середній дистанції.

Як повідомив Микола Коченюк, всі троє його вихованців відразу із Закарпаття поїхали до Туреччини, де на зовсім іншій місцевості змагатимуться з відомими спортсменами світового рівня.