Kalush Orchestra став амбасадором штурмової бригади “Лють” – Новини Галича

Переможець “Євробачення-2022” гурт Kalush Orchestra став амбасадором об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють”.

Під час неформальної зустрічі бійців бригади “Лють” та учасників гурту Kalush Orchestra командир бригади Олександр Нетребко та соліст гурту Олег Псюк підписали меморандум про амбасадорство, інформують “Вікна”.

Як амбасадор бригади, учасники гурту поширюватимуть інформацію про поліцейську “Лють”, зокрема, й за кордоном.

Олександр Нетребко подякував учасникам Kalush Orchestra за їхню позицію та підтримку:

“Для нас, бійців «Люті», які готуються знищити російських окупантів та звільнити українські землі від росіян, дуже важлива ваша допомога, підтримка. Наша дружба стане для нас додатковою мотивацією для знищення всіх ворогів на нашій українській землі”. 

Фронтмен гурту Олег Псюк на знак підтримки передав бійцям бригади знамениту рожеву панаму з підписами учасників Kalush Orchestra, яка також стала символом “Євробачення-2022”:

  • “Хочемо подарувати рожеву панаму, яка стала символом нашої перемоги і, сподіваємося, це допоможе нашій спільній перемозі”.

    Своєю чергою Олександр Нетребко подарував учасникам гурту прапор України з написом “Перетвори свою лють на зброю” як символ нашої перемоги та  боротьби за Україну, прапор із підписами бійців бригади та поліцейський жетон як символ дружби та вдячності за підтримку. 

    Приємним сюрпризом для учасників зустрічі від Kalush Orchestra стало виконання акустичної версії всесвітньо відомої пісні Stefania. 

    Читайте також: Український серіал “Козаки. Абсолютно брехлива історія” вийде на Netflix

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни